• Ново
Машка зона на Лугс Здраво, отпорни на чизми чизми за чика
zoom_in

Машка зона на Лугс Здраво, отпорни на чизми чизми за чика

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Зоната HI SR е багажник што е направен за изведување. Овој работен багажник работи напорно со трајна надворешна плоча отпорна на лизгање и перничето за додадена удобност и поддршка. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка зрнеста кожа горната. Гума од отпорни на челична пети отпорна на пети. Затворање на куката за брзина со чипка за чипка за прилагодлива, безбедна вклопување . поставата за дишење. Подготвена двојна јака за удобно вклопување.

Им се допаѓа и на купувачите..