• Ново
Епсон Т Кларија Вистински Мастило Стандарден Капацитет Црна Кертриџ
zoom_in

Епсон Т Кларија Вистински Мастило Стандарден Капацитет Црна Кертриџ

DEN 823.20

Износ
check Во продавницата.

Claria® Премиум 4 бои за боја (Фото Црна, Цијан, Магента и Жолта) и 1 пигмент технологија Со Црно мастило обезбедува одлични слики, вклучувајќи прекрасни фотографии и остар текст, кои траат повеќе од 200 години. Системот за печатење епсон е специјално дизајниран да се користи со Оригинални Касети Епсон. Употребата на не-вистинско мастило може да предизвика оштетување што не е покриено со ограничената гаранција на печатачот. Брилијантни фотографии. Архивските фотографии траат повеќе од 200 години во албум. Остар текст. Индивидуални касети со мастило-заменете ја само касетата што ви треба.

Им се допаѓа и на купувачите..