• Ново
Txi Trw Electric Blue
zoom_in

Txi Trw Electric Blue

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Подлогата за сопирачките на TRW Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подлога за сопирачки на диск за буквално секој автомобил на патот денес. Поставите за сопирачките на TRW Disc се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. TRW TXI1834 TRW Electric Blue.

Им се допаѓа и на купувачите..