• Ново
Со Копче За Дизајн Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено
zoom_in

Со Копче За Дизајн Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено

DEN 500.64

Износ
check Во продавницата.

Оживејте го вашиот декор со нашата трендовска Перница Со Копчиња Од Нашите Цели, Тикви и Собирање Колекција. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде стил на вашиот трем, палуба или двор! Ова И сите смели и освежувачки дизајни Од Нашата Колекција Цели, Тикви и Собири сигурно ќе го подобрат секој простор во вашиот дом! Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

Им се допаѓа и на купувачите..