• Ново
Ткаенина од лажица - Бело Сиво Сиво Сива Боја Ретро Точки Канкански Кругови Отпечатени на Лесна Памучна Ткаенина од Дворот-Шиење Модна Облека Во Долна Категорија Д?
zoom_in

Ткаенина од лажица - Бело Сиво Сиво Сива Боја Ретро Точки Канкански Кругови Отпечатени на Лесна Памучна Ткаенина од Дворот-Шиење

DEN 95.84

Износ
check Во продавницата.

Закачете Ги Белите Кругови Канкан На Сива И Полка Ткаенина Отпечатена од Лажица БТИ лесен Памучен Диагон широк 58 инчи / / 5,8 мл по квадратен двор. 100% природна памучна ткаенина со цврста, драпирана конструкција. Совршен за домашен декор, драперија, постелнина, перници, торби за торби, панталони, палта и јакни. Дизајн Од : Џулисфабрики. Прилагодете ја количината за да купите повеќе дворови, ќе се печати како континуирана должина. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Им се допаѓа и на купувачите..