• Ново
Комплет за wallидови со рамки на Кејт и Лорел Бордо Обичен галерија, сет од 6, потресени црни, шик фото рамки за .ид
zoom_in

Комплет за wallидови со рамки на Кејт и Лорел Бордо Обичен галерија, сет од 6, потресени црни, шик фото рамки за .ид

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Семејните фотографии треба да бидат прикажани како постојан потсетник за убавите времиња поминати со семејството и пријателите. Споделувањето на тие безвременски фотографии е радост што не само што ве прави среќни, туку и ги забавува вашите гости. Кога ќе ја додадете колекцијата Bordeaux на вашиот wallид, вашиот дом ќе има безвременско богатство со вашите најдобри времиња заробени во еден прекрасен прилагоден поглед на вашиот омилен wallид. Задоволство е да се види и забавно да се додаде во година во година, сетот за рамки на Кејт и Лорел Бордо ви помага да ја раскажете вашата приказна креативно, вкусно и со темата што ја имате на ум. Колекцијата „Бордо“ се одликува (1) 11x14 изменети на 8x10 и (1) 7x9 изменети на 5x7, (3) 5x7 без душеци, и (1) 8x10 изменети на 5x7. Прегрнете ја топлината и loveубовта на прекрасен приказ на фотографии во вашиот дом со оваа незаборавна колекција на акценти на wallидови. Галерија wallид за импресионирање : креирајте карактеристичен wallид што вашите гости ќе сакаат да го копираат. Колекцијата на рамки на Кејт и Лорел Бордо ви овозможува да дизајнирате дисплеј кој не само што ќе додаде стил на празен wallид, туку и ќе ви го даде топол сјај на вашите богатства на спомени и ќе ја подобрите секоја просторија. Квалитетен материјал : Софистицираниот сет на рамки на Бордо има робусни и еластични дрвени рамки способни да ги прикажат вашите омилени спомени за следните децении. Четири големини на рамки : Оваа прекрасна колекција на рамки вклучува (1) 11x14 Matted на 8x10 и (1) 7x9 Matted to 5x7, (3) 5x7 без мат, и (1) 8x10 изменети на 5x11. Вертикален или хоризонтален приказ : Хардверот за висина на пилани е веќе инсталиран на задниот дел и за слики во стилот на портрет или во пејзаж. Закачете ги вашите слики со помош на дизајн кој го истакнува вашиот стил на украсување или користете го шаблонот за виси што доаѓа со сетот за полесно да ги поставите вашите фотографии во совршена колекција на идот. Забодени душеци : Вклучени се изборни бели душеци; Оние заедно со силниот структурен облик на профилот на рамката Бордо се класичен изглед кој надополнува многу стилови на украсување.

Им се допаѓа и на купувачите..