• Ново
Трговска марка ликовна уметност Мill животна јаболка и круши платно уметност од Густаве Курбет
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Мill животна јаболка и круши платно уметност од Густаве Курбет

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претстават без обележја, кои се прикажани во различни големини, оваа подготвена, галерија завиткана од уметничко дело има јаболка и круши. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Им се допаѓа и на купувачите..