• Ново
Време на одмор Божиќни светла Снегулка метал виси декор со LED и тајмер
zoom_in

Време на одмор Божиќни светла Снегулка метал виси декор со LED и тајмер

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Направете ја вашата сезона светла со овој убав производ од време на одмор. Време на одмор Снегулка метал виси декор со 6 LED и тајмер : Совршен додаток на вашите украси за одмор. Метал. 6 LED. Тајмерот има 6 часа на/18 часа одмор.

Им се допаѓа и на купувачите..