• Ново
Биодерма атодерма навлажнувачки гел за туширање, миење на телото за нормална до чувствителна кожа - 3. fl.oz
zoom_in

Биодерма атодерма навлажнувачки гел за туширање, миење на телото за нормална до чувствителна кожа - 3. fl.oz

DEN 384.00

Износ
check Во продавницата.

Хидрирајте и ослободете ја сувата кожа со гел за туширање атодерм, гел за туширање без сапун што може да се користи на лицето и телото. Исчистете ја кожата нежно без претерани детергенти. Свмити и омекнете сува кожа додека се чистите со гел за туширање атодерм. Заштитата трае долго по туширањето.

Им се допаѓа и на купувачите..