• Ново
Слајд на платформата Бела Вита Кон-Италија
zoom_in

Слајд на платформата Бела Вита Кон-Италија

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Платформата Бела Вита Кон-Италија ја лизга софистицираноста и лесно може да ве однесе од страната на базенот до партискиот клин од сандали со преголема тока за цртичка на стил на вклопување во стилот, нуди удобна изработена надворешна плоча. Слајд на платформата за жени Бела Вита Кон-Италија.

Им се допаѓа и на купувачите..