• Ново
Летни Заштеди Зимзелени Ленаго Женски Плус Големина Краток Ракав V-Вратот Сценско Цвеќе Печатење Блузи Маица Маица Цветни Блузи Туника Блузи
zoom_in

Летни Заштеди Зимзелени Ленаго Женски Плус Големина Краток Ракав V-Вратот Сценско Цвеќе Печатење Блузи Маица Маица Цветни Блузи

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Женски Плус Големина Краток Ракав V-Вратот Сценско Цвеќе Печатење Врвови Маица Маица Блуза Цветни Блузи Туника Блузи Ткаенина-материјалот дише,лесен многу еластичен, покрај тоа, тој е многу мазен за вашата кожа. Можете да го носите удобно дури и со чувствителна кожа. Моден Дизајн-Секојдневна Маица За Вратот V, прилично печатење, совршената должина го покрива вашиот задник и соодветната дебелина го прави лесен за носење без да се види. Една маица на 3 начини на носење-Врзување јазол на дното,навивање панталони и само изневерување за секојдневен изглед. Само стилизирајте го начинот на кој сакате! Врвовите со плус големина за жени се совршени за да одговараат на вашите шорцеви, фармерки, панталони, здолништа и друга облека што ви се допаѓа.Класична и модерна маица со кратки ракави со врат, совршена за секоја пригода работа, дом, училиште, работа, канцеларија, на отворено, шопинг, запознавање, забава, одмор, плажа, спорт, фестивал, ви донесе совршено искуство со носење . Големина Шема : Size : SUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 95cm/37.40"Length : 66cm/25.98"Size : MUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 100cm/39.37"Length : 67cm/26.38"Size : LUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 105cm/41.34"Length : 68cm/26.77"Size : XLUS : 12UK : 16EU : 42Bust : 110cm/43.31"Length : 69cm/27.17"Size : XXLUS : 14UK : 18EU : 44Bust : 115cm/45.28"Length : 70cm/27.56"Size : XXXLUS : 16UK : 20EU : 46Bust : 120cm/47.24"Length : 71cm/27.95". Пол : Жени. Должина : редовно. Стил : Секојдневен,моден. Повод : Секојдневно, Секојдневно. И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Им се допаѓа и на купувачите..