• Ново
Модвеј Самит Фотелја Перформанси Кадифе Во собата на 2, Сива
zoom_in

Модвеј Самит Фотелја Перформанси Кадифе Во собата на 2, Сива

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Надградете го вашето слободно време со елеганцијата и луксузот На Фотелјата За Акцент На Просторијата. Впечатлива силуета и отворен дизајн се комбинираат со мека, кадифена ткаенина отпорна на дамки и густа подлога од пена за стил и удобност што го луксузира искуството за седење. Просторијата е визуелно влијателна дневна соба, влез или столче за акцент на дневна соба со исечени потпирачи за раце и испрскани нозе од бреза од дрво со златни метални ракави за покачен, модерен дизајн. Комплетна со отстранлива перница за седишта со отстранлив капак, оваа премиум кадифена фотелја поддржува до 300 килограми. Модерен Акцент Дневна Стол. Перформанси Кадифе Полиестер Тапацир. Издржлива Ткаенина Отпорна На Дамки. Испрскани Бреза Дрво Нозе. Златни Метални Ракави За Нозе. Густа Подлога Од Пена. Потребно Е Собрание. Вкупни Димензии На Фотелјата : 32,5"Л х 30"W x 35,5" H Димензии На Седиштето : 19,5 "L x 23,5" W x 19 "H Висина На Потпирачот За Рака : 25 " H Димензии На Потпирачот За Грб : 24"W x 33" H Димензии На Нозете : 9,5 "H Вкупни Димензии На Производот : 32,5" L x 60 "W x 35,5" H.

Им се допаѓа и на купувачите..