• Ново
Блок во боја на Северен Илиноис 1 Реверзибилна лента со тока
zoom_in

Блок во боја на Северен Илиноис 1 Реверзибилна лента со тока

DEN 95.52

Износ
check Во продавницата.

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. НЦАА Северна Илиноис Блок во боја 1 "Реверзибилна лента со тока. Официјално лиценциран со лига и тим. 1" Бакленд.

Им се допаѓа и на купувачите..