• Ново
Апалачки државен блок во боја 1 Реверзибилна лента со тока
zoom_in

Апалачки државен блок во боја 1 Реверзибилна лента со тока

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. NCAA Appalachian државен блок 1 "Реверзибилна лента со тока. Официјално лиценциран со лига и тим. 1" Бакленд.

Им се допаѓа и на купувачите..