• Ново
Ново Мексико државен блок во боја 1 Реверзибилна лента со тока
zoom_in

Ново Мексико државен блок во боја 1 Реверзибилна лента со тока

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. NCAA New Mexico State Color Block 1 "Реверзибилна лента со тока. Официјално лиценциран со лига и тим. 1" Баклен лента.

Им се допаѓа и на купувачите..