• Ново
Троја Тројанс Хедер обои 1 Реверзибилна лента со тока
zoom_in

Троја Тројанс Хедер обои 1 Реверзибилна лента со тока

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. НЦАА Тројан Тројанс Хедер обои 1 „Реверзибилна лента со тока. Официјално лиценциран со лига и тим. 1“ Додаток за секојдневна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..