• Ново
Државни брада на Орегон Аргиле без шоу -подножје чорап - Залив Донегал - Униз - една големина - без шоу
zoom_in

Државни брада на Орегон Аргиле без шоу -подножје чорап - Залив Донегал - Униз - една големина - без шоу

DEN 314.40

Износ
check Во продавницата.

Поддржете го вашиот омилен тим, со чевлите вклучени или исклучени, како што ги разгалувате и ги штитите нозете, со вашиот залив Донегал, без-шоу. Дури и без чевли, ќе оставите без сомнение за тоа кој е вашиот омилен тим. Флаут тој голем, смел, quакард ткаен дизајн и лого. Одлично за употреба со сите патики и некои сандали идеални да се одвиваат на летови, или до филмовите - секогаш кога елементите ги диктираат нозете може да се ладат. Државниот бивер на Орегон Аргиле без шоу -подножје чорап. Државни брадави од Орегон. Argyle no Show Show Footie чорап. Тимско лого и бои. НЦАА официјално лиценциран. 80% памук, 17% полиестер, 3% спандекс. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Удобноста одговара со засилена пета. Изградба на дишење.

Им се допаѓа и на купувачите..