• Ново
Boise St Broncos Boise State Carabiner
zoom_in

Boise St Broncos Boise State Carabiner

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Покажете го вашиот тимски дух со прстенот за клучеви на NCAA Carabiner Lanyard. Чувајте ги клучевите организирани со овој клуч за клучеви за карабинер на Lanyard! Оваа лента има тимски бои и логоа во текот на целиот период. NCAA Boise State Lanyard Carabiner Keychain : Официјално лиценциран. Полиестер. Тимска боја на ланјард. Сребрен карабинер прикачен.

Им се допаѓа и на купувачите..