• Ново
Среден Тенеси Св. Премиер 3 5 мини лице Кал
zoom_in

Среден Тенеси Св. Премиер 3 5 мини лице Кал

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Beе биде јасно дека сте fanубител на тоа кога ги спортувате овие факали, безводни решенија за лице! Тие се лесни за примена и отстранување за без напор приказ на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со шест привремени декорации украсени со тимска графика, за да можете да ги соберете или споделите со колеги навивачи. Печатено на безбеден материјал на кожата со силна адхезија за да се осигурате дека вашиот тимски дух ќе ја покаже целата игра! Официјално лиценциран со лига и тим. Декларации за безводно лице. Вклучува 6 привремени решенија.

Им се допаѓа и на купувачите..