• Ново
Ноќен фудбал на Орегон Бејверс - Блејквеј Панорамас НЦАА колеџ Печати со стандардна рамка
zoom_in

Ноќен фудбал на Орегон Бејверс - Блејквеј Панорамас НЦАА колеџ Печати со стандардна рамка

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Државен фудбал на Орегон - Граѓанска војна - ПРИМЕНА ПАНТОРАМА БЛАКЕВЕЈ ПАНОРАМА. За оваа слика : Оваа панорама, преземена од Jamesејмс Блејквеј, ги истакнува Бејверс на Државниот универзитет во Орегон во нивниот дом за дома „Пак-12“ против кардиналот Стенфорд. Сликата го доловува духот на нацијата Бивер, покажувајќи го својот тим гордост со тоа што носат портокал. Стадионот „Ресер“, домот на фудбалот „Биверс“, е познат по тоа што има некои од најдобрите гледања во колеџ фудбалот, како и предност на домашно поле, создадена од студентското тело на ОСУ, седи директно зад клупата на Биверите. Повеќе од 9.600 студенти присуствуваа на играта, поставувајќи го рекордот за посетеност на студентите. Сезоната 2015 година означува нова ера под селекторот Гери Андерсен. . . · Стандардна рамка. Завршена големина = 40,25 инчи широк x 13,75 инчи висока .. . · Неверојатна фотографија со висока резолуција, отпечатена на p H неутрална тешка уметност со мастило отпорни на УВ .. . · Печатењето е монтирано и поддржано со јадро на пена за да се елиминира брановидноста и искривувањето, а потоа и професионално врамен со 3/8 "трајна црна алуминиумска рамка и калено стакло .. · Голем додаток за домот, канцеларијата, вентилаторната пештера или просторијата за домови .. · Официјално лиценцирана панорама. Направено.

Им се допаѓа и на купувачите..