• Ново
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
zoom_in

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Материјал : 100% не'рѓосувачки челик. Tumbler има лого на ласерско гравиран тим. Има приближно 18 мл. Доаѓа со капакот за завртки и слама за еднократна употреба. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Одлични американски производи.

Им се допаѓа и на купувачите..