• Ново
Дизајн на воден жиг на Фрамингем на куќиштето на патниците во Отербо за Apple iPhone 5 5s
zoom_in

Дизајн на воден жиг на Фрамингем на куќиштето на патниците во Отербо за Apple iPhone 5 5s

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Оди овни! Покажете ја вашата поддршка за Државниот универзитет Фрамингем со овој официјален покритие! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од одобрено од Државниот универзитет Фрамингем. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на воден жиг на Framingham на куќиштето на патнички серии Otterbox за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5 S на сите превозници. Тенок и тежок случај штити гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува и само-залепено заштитник на јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Им се допаѓа и на купувачите..