• Ново
Висконсин Хедер обоена 1 Реверзибилна лента со тока и отцепеност
zoom_in

Висконсин Хедер обоена 1 Реверзибилна лента со тока и отцепеност

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дагнете некоја тимска гордост од вратот со нашата тока и лента. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. НЦАА Висконсин Хедер обои 1 „Реверзибилна лента со тока и отцепеност. Официјално лиценциран со лига и тим. 1“ тока со отцепена лента.

Им се допаѓа и на купувачите..