• Ново
Ислајд Црна Апалачка Држава Планинари Универзитетски Ленти Слајд Сандали
zoom_in

Ислајд Црна Апалачка Држава Планинари Универзитетски Ленти Слајд Сандали

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Засилете ја играта со обувки со Овие Апалачки Државни Планинари Универзитетските Ленти Лизгаат Сандали од Ислајд. Ова се совршени сандали за дома, трчање задачи или еден ден во базенот. Апалачките државни планинари логосот нема да остави сомнеж за кого навивате оваа сезона. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Прилагодлив ремен за држење со постава против абразија спандекс. Официјално лиценциран. Лесен, но поддржувачки ева среден ѓон. Бренд : Ислајд. РПЛ Потпис Олеснување Про Поставата и масажа нога кревет контури со анти-микробиолошки спреј. Материјал : 70% Гума/30% Синтетичка Ткаенина. Печатени уметнички дела. Секоја сандала е испечатена рачно со помош на уникатен процес на печатење.

Им се допаѓа и на купувачите..