• Ново
Миленичиња прва NCAA Duke Blue Devils Leash for Cods - Официјално лиценциран - 50+ екипи - големини
zoom_in

Миленичиња прва NCAA Duke Blue Devils Leash for Cods - Официјално лиценциран - 50+ екипи - големини

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Владеното лого на тимот и логотипната лента зашиена на тешкиот најлон веб. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња.Сичен клип за кучиња од сребро метал за лесно затворање.

Им се допаѓа и на купувачите..