• Ново
Државниот бивер на Орегон, подножје, чорап од пети на црна потпетици - Залив Донегал - Униз - Една големина - Ниско сечење
zoom_in

Државниот бивер на Орегон, подножје, чорап од пети на црна потпетици - Залив Донегал - Униз - Една големина - Ниско сечење

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Чорапите на NCAA Footie се идеални за тенис, трчање, обрачи… скоро за сите активности или само дружење. Дополнителното подлога и супериорната издржливост ги прават омилени на сите што ги носат. Со шорцеви или пот или фармерки, овие лиценцирани подножје на НЦАА се совршен комплимент за сите обични обувки. Со додадената, табулаторот за координирана потпетица во боја на тимот за леснотија да ги облечете подножјето, подготвени сте да трчате во игра или каучот за да се расположите за вашиот омилен тим. Контрастната, алтернативна официјална тимска боја и логоата го комплетираат ох толку удобен, секојдневен изглед. Државниот бивер на Орегон, подножјето, чорапот на пети на црна потпетици. Државни брадави од Орегон. Подножје, чорап од пети на црна потпетици. Тимско лого и бои. НЦАА официјално лиценциран. 80% памук, 17% полиестер, 3% спандекс. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Удобноста одговара со засилена пета. Изградба на дишење.

Им се допаѓа и на купувачите..