• Ново
Слоганот Валпараизо 1 Реверзибилна лента со тока
zoom_in

Слоганот Валпараизо 1 Реверзибилна лента со тока

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. Официјално лиценциран со лига и тим. 1 "токална лента. Додаток за секојдневна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..