• Ново
Винтикики, тркалезни алишта за перење со капак, кафеава
zoom_in

Винтикики, тркалезни алишта за перење со капак, кафеава

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ги алиштата уредни и организирани со природниот дел од пералната на природната вода, со отстранлив лагер и капакот. Оваа прекрасна ткаена корпа за перење ќе додаде топол природен допир на вашата соба за перење, спална соба или бања. Отстранливиот лагер за перење го карактеризира зборот "алишта " во црна боја. Лесно отстранете ја поставата за транспорт до машината за перење. Мерки високи 23,5 инчи, со дијаметар од 17 инчи на врвот, и дијаметар од 15 инчи на дното. Кошницата за алишта за перење е деликатно направена од највисок квалитет на вода. Поддршката има метална рамка за засилена издржливост . лагерниот лагер може лесно да се отстрани за да се транспортира во просторијата за перење и назад . Затегнете го болниот поглед на валканите алишта под трајниот прицврстен капак на корпата за перење. Капакот и корпата се внимателно направени за да се спротивстават на изградбата на мувла и мувла.

Им се допаѓа и на купувачите..