• Ново
Sizzi Додатоци Правење Алатка Ножици Мали
zoom_in

Sizzi Додатоци Правење Алатка Ножици Мали

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Sizzix Изработка Алатка Ножици Мали-титаниум обложени, повеќенаменски ножици со меки рачки за зафат и кратки сечила за да влезат во оние тесни и мали области за да ги намалат хартиите или ткаенините. Мерки приближно 6 " долго. Совршен додаток на кутијата со алатки за бележење. Погодна големина за пакување во торба за патување. Боја : Небесно Сина. Големина : Мали. Материјал : НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 3ЦР13. Тпр Рачки, Ergономски.

Им се допаѓа и на купувачите..