• Ново
НФЛ Нова Англија Патриоти Винил Врати Мат
zoom_in

НФЛ Нова Англија Патриоти Винил Врати Мат

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Fanmats NFL New Angland Patriots Vinyl Door Mat. Овој мат од влезната врата е совршен начин да ја покажете вашата гордост на xxxxxxx. Тие чуваат нечистотија и кал надвор од вашиот дом. Тешката винил конструкција обезбедува дека овој траен душек ќе трае со години. Длабок резервоар содржи вода и остатоци, а груби ребра ги чистат чевлите чисти. Логото е обликувано во 3Д конструкција.

Им се допаѓа и на купувачите..