• Ново
Hydro Strike Pulsar Pro Gel Gel Gel Blaster Blaster Outdoor Toy со универзални компатибилни монистра на вода
zoom_in

Hydro Strike Pulsar Pro Gel Gel Gel Blaster Blaster Outdoor Toy со универзални компатибилни монистра на вода

DEN 319.52

Износ
check Во продавницата.

Преземете го полето на Blaster со задебелена моќност на Blasters Gel-Tek Gel Blasters. За професионално искуство во гел Blaster Arena, фатете го Hydro Strike Pulsar Pro Gel Bead Blaster - моторизиран гел бластер за играчи со стил. Земете ја вашата игра крајно растојание со Pulsar Pro. Овој Blaster е дизајниран да лансира Gel-Tek Beads до 200 стапки во секунда! Pulsar Pro доаѓа опремено со приближно 5.000 дехидрирани мониста со гел-Тек; Едноставно натопете ги во вода до 4 часа, додајте ги во Blaster, а потоа стартувајте ги низ воздухот. Монистата пукаше врз влијанието за дејството на Бластер без расчистување. Универзалните мониста на Гел-Тек од 7,5 мм се исто така компатибилни со повеќето стандардни бластери на гел мониста. Одликувајќи се со пакет на батерии што може да се полни и кертриџот со гел-Тек од 500 круг, Pulsar Pro е дизајниран да ги задржи играчите на теренот со часови на акција. Исто така е преполно со импресивни надградби, со режими со целосен авто и полу-авто, 2 знаменитости и прилагодлива залиха на рамото. Комплетот вклучува заштитни очила за хидро-штрајк за да ги чуваат играчите безбедни на теренот, како и контејнер за складирање на мушка од гел-Тек. Достапно исклучиво на и. Вклучува 1 хидро-штрајк Pulsar Pro Gel Bead Blaster, 5.000 Gel-Tek Beards, Hydro Strike Protective Eyewear и контејнер за складирање на монистра со гел-тек. Мониста во вода 4 часа за оптимални резултати . Карактеристики на режими со целосен автомат и полу-автоматски режими, 2 знаменитости и прилагодлива залиха на рамото . Светлиот, неонски дизајн носи стил на полето за гел монистра. се компатибилни со повеќето стандардни бристери за вода од мониста . Препорачани за возраст од 14+ години. Достапно исклучиво на и.

Им се допаѓа и на купувачите..