• Ново
Џемпер За Жени Извинете Не Може Фудбал Чао Кошула Смешни Фудбал Љубовник Подарок Лабава Повик Долги Ракави Дуксер Блузи
zoom_in

Џемпер За Жени Извинете Не Може Фудбал Чао Кошула Смешни Фудбал Љубовник Подарок Лабава Повик Долги Ракави Дуксер Блузи

DEN 320.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 57см/22.44 "Ракав : 48см/18.90 " Должина : 64см/25.20". Големина : М Биста : 115см/45.28" Рамо : 61см/24.02 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 65см/25.59". Големина : Л Биста : 120см/47.24" Рамо : 65см/25.59 "Ракав : 50см/19.69 " Должина : 66см/25.98". Големина : XL Биста : 125cm/49.21 "Рамо : 69cm/27.17" Ракав : 51cm/20.08 "Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 73cm/28.74" Ракав : 52cm/20.47 "Должина : 68cm/26.77". HTHJSCO Џемпер За Жени Жал Не Може Фудбал Чао Кошула Смешни Фудбал Љубовник Подарок Лабава Повик Долги Ракави Sweatshirt Tops Features : овие жени секојдневен лесен џемпер се удобни за носење со лабав стил, течен и ласкав.Стилскиот џемпер е совршен за fall и зима секојдневно носење, одмори, состаноци, забави, канцеларии и more.It ќе ве стопли неверојатно во студената сезона.машинското перење и миењето раце се прифатливи/не се сушат/пеглаат на ниска температура/не натопуваат и избелуваат.Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека боите што ги гледате на екранот се потполно исти со боите на производот. / Ве молиме проверете ја табелата со големини на нашата слика за да ја осигурате вашата нарачка.Сезона : Winter Зима Пролет Пол : Женска Пригода : Дневна, Деловна, Свадба, Забава Тип На Полиестер Модел : Печатен Стил : Обични шорцеви должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Тенок Стил Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 Компјутер Кратки Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) овие женски секојдневен лесен џемпер се удобни за носење со лабав стил на вклопување, течен и ласкав. Стилскиот џемпер е совршен за fall и зима секојдневно носење, одмори, состаноци, забави, канцеларии и многу повеќе. Ќе ве стопли неверојатно во студената сезона. машинското перење и миењето раце се прифатливи/не се сушат/пеглаат на ниска температура/не натопуваат и избелуваат. Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека боите што ги гледате на екранот се потполно исти со боите на производот. / Ве молиме проверете ја табелата со големини на нашата слика за да ја осигурате вашата нарачка.

Им се допаѓа и на купувачите..