• Ново
Виктор 71-15426- Се вклопува Изберете: 2003-2006.2008- Mitsubishi Lancer
zoom_in

Виктор 71-15426- Се вклопува Изберете: 2003-2006.2008- Mitsubishi Lancer

DEN 1983.36

Износ
check Во продавницата.

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат технологија и инженерство за квалитетна дихтунзи. Тоа е затоа што Виктор Рајнц е оригинален снабдувач на опрема и доверлив избор на производители низ целиот свет, нудејќи широко покритие за странски и домашни автомобили и камиони. Во комплетите за заптивки на Виктор Рајнц, ја добивате вистинската комбинација на компоненти потребни за брзи, долготрајни поправки. Виктор 71-15426-00 одговара на Изберете : 2003-2006,2008,2012 Mitsubishi Lancer 2009-2011,2013-2015 Mitsubishi Lancer 4 Cyl 2 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..