• Ново
Моќност Запре Напред Десно Една Еволуција Обложени Кочница Роторbr1231евц БМВ
zoom_in

Моќност Запре Напред Десно Една Еволуција Обложени Кочница Роторbr1231евц БМВ

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // роторите Обложени Со Запирање На Напојувањето се директен завртка, економичен, замена за фабричка опрема. Овие ротори на диск сопирачките се целосно обложени, вклучително и во внатрешноста на лопатките, користејќи превентивен слој ОД вистинска геометриска ' рѓа. Роторите Обложени со еволуција се произведени со Нашата технологија Со Вистинска Актерска Екипа, што резултира со прецизен фрлен и прецизен машински производ. Роторите се ое тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Целиот ротор на сопирачките се третира со тенок слој Од вистинска геометрија 360 облога која штити од ' рѓа и корозија без да влијае на перформансите на сопирањето на возилото. Алуминиумската СРЕБРЕНА боја НА ГЕОМЕТ 360 совршено се интегрира со стилот и дизајнот на денешните отворени алуминиумски тркала. Сакате максимална заштита од ' рѓа? Направете ги сопирачките правилно со ротори обложени Со Еволуција за Запирање На Напојувањето! Моќност Запре Еден Геометар Обложени Кочница Ротор •еден акции замена на сопирачките роторот фрлија и машински за водечките спецификации во индустријата * површината на роторот е целосно обложена внатре и надвор Со вистински ГЕОМЕТАР рѓа превентивен слој •овој ротор има ненасочна површина на роторот со 100% мелница рамнотежа •Роторот е ое тежина и ја задржува оем ване конфигурација •надградба на Завртки, нема потребни модификации.

Им се допаѓа и на купувачите..