• Ново
Класа класици сини цветни памучни јоргани, близнаци-xl
zoom_in

Класа класици сини цветни памучни јоргани, близнаци-xl

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој модерни печати во стил на фарма Донесува допир на традиционални флорали во вашата спална соба. 100% крпа за лице од памучна ткаенина се печати на чеша сина база и вклучува нијанси на зелена и природна тен и таупе во лозата. Обратното е солидна чеша сина боја. Вклучува : Еден близнак XL ватенка 68х90 инчи и еден стандарден срам 20х26 инчи. Ткаенината за лице е отпечатена 100% ткаена ткаенина од памук. Обратното е 100% четкан микрофибер во цврста бела боја. Јоргани се исполнети со 50% памук и 50% полиестерско полнење. Оваа ставка е машина за перење, но треба да се внимава да се измие во опрема за соодветна големина за да се избегне оштетување. Оваа ставка е произведена и увезена од Кина. Класичен модерен цветниот принт на фармата. 100% памучно лице. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..