• Ново
Главни ватенки, близнаци, мулти-бои, парче
zoom_in

Главни ватенки, близнаци, мулти-бои, парче

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на вашиот декор на спалната соба сладок допир со главните ленти со праски од реверзибилни ватенка сет во-А-Тота. Оваа реверзибилна ватенка има цели и исечени праски на бела позадина од едната страна и праска и бели ленти од друга страна за изглед на мешавина и натпревар. Овој комплет за кревети од 3 или 4 парчиња вклучува ватенка, шами и торба за координација што можете да ја користите за складирање или да го покажете омилениот принт каде и да одите. Лесен, издржлив и неодоливо мек, овој ватенка сет е изработен од мек полиестер и е машина што може да се пее. Можете да го задржите да изгледа и да се чувствувате свежо со машина за перење во ладна вода и сушење на ниско поставување. 3 или 4-парчиња ватенка сет со еднократно тота. Се одликува со реверзибилен дизајн со праски и отпечатоци од ленти. Димензии : . Двокреветниот сет вклучува : 1 ватенка (63 x 90 инчи), 1 срам (20 x 26 инчи), 1 торбичка за еднократна употреба (15 x 11,5 x 6 инчи). Комплетен сет на кралица вклучува : 1 ватенка (90 x 90 инчи), 2 шами (20 x 26 инчи), 1 торбичка за повторно употреба (15 x 11,5 x 6 инчи). Кинг сет вклучува : 1 ватенка (104 x 90 инчи), 2 шами (20 x 36 инчи), 1 торбичка за повторна употреба (15 x 11,5 x 6 инчи). Направено со 100% полиестерски микрофибер. Машинска миење за брза и лесна грижа.

Им се допаѓа и на купувачите..