• Ново
Марокански Фрла Јорган Од Ризи Хоум
zoom_in

Марокански Фрла Јорган Од Ризи Хоум

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Марокански Фрла мателасе јорганите се класични во нивниот софистициран дизајн и стил. Рачно водениот ватиран е комбинација од сложени детали за шиење и изработка што го прави мароканското Фрлање класично задолжително за вашиот дом. Достапни во низа живописни нијанси, овие јоргани ќе додадат весела боја во секоја просторија. Материјал : Памук : Секојдневен, Преоден Модел : Упатство За Нега На Цврста Боја : Машинско Перење Точна Боја : Лимесет Вклучува : 1 Парче Големина : Близнак, Кралица, Кралска Боја : Зелен Материјал : Памук. Стил : Секојдневен, Преоден. Шема : Цврста Боја.

Им се допаѓа и на купувачите..