• Ново
Јорган од цветна крпеница од Полка точка од подобри домови и градини
zoom_in

Јорган од цветна крпеница од Полка точка од подобри домови и градини

DEN 559.68

Износ
check Во продавницата.

Преработете го секој простор со ватенка од цветни крпеници од полкови од подобри домови и градини. Слатка и едноставна, оваа ватенка има разноврсна шема на цветни и полкови точки во сенка на светло сина боја со ватирано бело на задната страна. Направено од 100% памук со полиестерско полнење, овој ватенка е машина што се пее за лесна нега. Изберете од достапните опции за големина. Развиена од експерти во „Подобри домови“ и „Градини“, е премиера на домот и семејството на Интернет, и интерактивен придружник на списанието за подобри домови и градини. е за луѓе заинтересирани да се претворат дома, готвење и градинарско инспирација во акција. (PKH077-2) Мерки за ватенка на кралот 104 ”од 92” и удобно одговара на кој било целосен или кревет со големина на кралицата. Мулти-шестена крпеница во Пајсли и Флорал со суптилни ноти на летни бои. Ватиран дизајн на крпеница за рачно изработен изглед. Топло и удобно. Додава елеганција и стил на вашиот украсен дом. Одлично за секоја спална соба во куќата. 100% памучно лице, 100% полиестер назад, 96% памук 4% друго полнење со влакна.

Им се допаѓа и на купувачите..