• Ново
Шик дома Хаиде 3-парчен геометриски ватенка сет, крал, беж
zoom_in

Шик дома Хаиде 3-парчен геометриски ватенка сет, крал, беж

DEN 1695.84

Износ
check Во продавницата.

Ватенката Хајди, поставена од шик дома, е здив на свеж воздух во која било спална соба со уникатна текстурална шема во прекрасна цврста сенка. Карактеристиките на ватенка се карактеризираат со слоевити хексагони, триаголници и други геометриски форми за да се создаде современа шема. Пополнете го изгледот со вклучениот дизајн координирани перници за перници или измешајте и совпаѓајте се со свои парчиња за уникатен изглед. Вклучува 1 ватенка, 2 шами. Достапните бои се беж, руменило, зелена, сива. Упатства за нега : Свој чисто претпочитано. Машината што може да се пее, користете машина за пред натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете ладна вода во нежен циклус, паѓајте сува тивок оган или сув на воздухот. Луксузен супер мек кадифен микрофибер - ватенка е направена со врвен микрофибер со врвен квалитет на памук, за неверојатен ноќен сон. Долу алтернативно полнење - Оваа шик домашна ватенка е полнета со надолу алтернативно синтетичко полнење. Стил и удобност - Нашите модни напред јорган со ватенка се мешаат стил и функција за да ви го дадат најдобриот изглед и најудобно постелнина.

Им се допаѓа и на купувачите..