• Ново
Каската мат сатен везена ватенка сет
zoom_in

Каската мат сатен везена ватенка сет

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Краток опис не е достапен материјал : 100% мат сатен полиестер; димензии : крал : ватенка (102 "x86") x1/ sham (20 "x36") x2; целосна/ кралица : ватенка (86 "x86") x1/ sham (sham (sham 20 "x26") x2; грижа : машина миење во ладна вода. Не бели. Трбајте суво.

Им се допаѓа и на купувачите..