• Ново
Подобри домови и градини Хананоре стандарден срам
zoom_in

Подобри домови и градини Хананоре стандарден срам

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Подобри домови и градини Hannalore Standard Sham Pair. Шамс се координира со ватенка Ханалоре. Шам се одликува со кружни извезени рози во нијанси на розова и зелена инспирирана од англиска градина. Шамовите имаат декоративна изматена прирабница. Традиционалниот бод за ватирање додава прекрасен допир за завршна обработка. 100% памучно лице Подобри домови и градини Ханалоре ватенка : Институтивно извезени рози инспирирани од англиска градина розови и меки зелени тонови, собрани граничен материјал : . Упатство за нега на лице од 100 проценти од памук : Машината што се пее. Големина на близнаци : 68 "x 86". Големина на целосна/кралица : 90 "x 92". Големина на кралот : 104 "x 94". Големина на срам : 20 "x 26". Ватенка и совпаѓање на Шамс се продава одделно.

Им се допаѓа и на купувачите..