• Ново
Домашна суштина Маргау кревети за кревети
zoom_in

Домашна суштина Маргау кревети за кревети

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Едноставниот дизајн на домашната суштина Маргакс сет е случајно ажурирање на вашата спална соба. Суптилните линии на овој кревет создаваат текстура и димензија. Овој комплет за кревети вклучува соодветни шами. Со микрофибер полиестерско лице, ова постелнина е мека на допир и машина што се мие за лесна нега. Домашна суштина Margaux Bedspread Set : Queen Set вклучува : 1 постелнина (102 "x 118"), 2 стандардни шами (20 "x 26"). Кинг сет вклучува : 1 постелнина (120 "x 118"), 2 стандардни шами (20 "x 36"). Модел : Цврст. Кревети : 100 проценти полиестер микрофибер, 100 % четкан полиестер обратно. 240g/m2 90 проценти памук, 10 проценти друго полнење на влакна. Грижа : Машинско миење ладно.

Им се допаѓа и на купувачите..