• Ново
Подобри Трендови Розова Medон Медалјон Памук За Сите Возрасти Постелнина, Близнак
zoom_in

Подобри Трендови Розова Medон Медалјон Памук За Сите Возрасти Постелнина, Близнак

DEN 1712.00

Износ
check Во продавницата.

Освежете ги ентериерите во вашата спална соба со волшебниот стил на Оваа Колекција на постелнина Asон. Одликувајќи се со прекрасен дизајн на тафтуван медалјон во топли тонови, идеално е да се користи како парче за слоевитост или алтернатива на вашиот утешител за нова цврста привлечност. Оваа тафтувана покривка од памучна шенила на Подобри Трендови е мека и кадифна и нуди огромна удобност што ја посакувате. Неговиот мотив за медалјон може лесно да се надополни на вашиот постоечки декор и сигурно ќе додаде нов декоративен елемент во вашата спална соба. Оваа прекрасна Колекција Asон е изработена од 100% Памук и Е Шенил Тафтувана Во Дизајн На Медалјон. Постелнината се спушта до подот со агли на ѕвончето. Оваа колекција на покривки е достапна во 13 бои и 4 големини. Двојната Големина е 81 " х 110", Целосната Големина е 96 " х 110", Големината На Кралицата е 102" х 110 "и Големината На Кралот е 120" х 110". Соодветните шамови се достапни во 13 бои и 3 големини и се продаваат одделно. 100% Памучна Мека И Кадифен Шенил Тафтувана Покривка. Квалитет на наследство Во Дизајнот На Медалјон. Collectionон Колекција на покривки се идеални прекривки за сите сезони и додаваат дополнителен елемент на стил во вашиот кревет во текот на есента и зимата. Овој елегантен дизајн доаѓа во голема низа бои и сите стандардни големини за да ја надополни секоја спална соба. Машина За Перење, Падне Сува. Розова Боја. За Сите Возрасти. Креветите се Достапни Во двојни, Целосни, кралица и кралски големини. Близнак Прекривка вклучува 1 Постелнина 81 "х 110". Целосната Покривка вклучува 1 Постелнина 96 "х 110". Кралицата Постелнина вклучува 1 Постелнина 102 "х 110". Кралската Покривка вклучува 1 Постелнина 120 "х 110". Шамс се достапни Во Стандардни, Кралски и евро големини. Стандардните Шамови вклучуваат : 1 Измама 21" х 27" + 2 " прирабница од секоја страна. Кралот Шамс вклучува : 1 Измама 20" х 36" + 2 " прирабница на секоја страна. Евра Шамс вклучува : 1 Измама 26 "х 26".

Им се допаѓа и на купувачите..