• Ново
Креветот ватенка крал со големина на креветот, лесен тенок утешител за сите сезони, меко пријатно ватирано ќебе по постелнина
zoom_in

Креветот ватенка крал со големина на креветот, лесен тенок утешител за сите сезони, меко пријатно ватирано ќебе по постелнина

DEN 588.64

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ја вашата околина за спиење чиста, тивка и пријатна со оваа премија ватенка. Со оваа ултра-мека, лесна и хипоалергична микрофибер ватенка, можеби ќе уживате во удобно време на кревет во сите сезони. Класичниот дизајн со шема на дијаманти е секогаш трендовски и лесен за да одговара на сите ќебиња за фрлање за убава декорација на просторијата. Класичен ватиран дизајн : Едноставна и елегантна шема на дијаманти никогаш не е застарена за кој било декор на просторијата . Мека и издржлива : Со овластената ткаенина OEKO-Tex, ви обезбедува максимална удобност и мекост. И со двојниот бод, добро го избегнува директниот бод цвест да се раздели . Лесна тежина : тој е исполнет со светлина 100% микрофибер и погоден за сите сезони.

Им се допаѓа и на купувачите..