• Ново
Облека од asonидар и Моли, измиен круг, розов близнак јорган
zoom_in

Облека од asonидар и Моли, измиен круг, розов близнак јорган

DEN 511.84

Износ
check Во продавницата.

Со шармантните теми на Мејсон и Моли, вашите малечки можат да одржат чувство на iosубопитност и истражување од удобноста и безбедноста на нивните сопствени простории. Овој стил користи различни модели на бод за секоја боја за да можете да ве натераат да имате простор во она што го сакате. Мека крпа за лице е облека за миење на облека за миење на облека за одлично чувство. Секоја колекција има своја уникатна тема, со свој сет на бои. Декоративни перници и фрлања мора да се купат одделно. Зашиен дизајн на бранови. Измиено за дополнителна мекост. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..