• Ново
Кул лама со 4 парчиња ватенка сет розова целосна кралица
zoom_in

Кул лама со 4 парчиња ватенка сет розова целосна кралица

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Надградете ја естетската спална соба, со овој 3-парчен ватенка поставена од Харпер Лејн. Овој сет на микрофибер вклучува еден ватенка и две шами за перници. Зачудувачки принт на предната страна со обратен обратен, го прави овој сет одличен за два погледи. Сите предмети се машини што се перат за лесна грижа . Сетот вклучува 1 ватенка и 2 срамни (1 срам во големина на близнаци) и една декоративна перница. Лесен. Реверзибилен. Машина за перење. Школка : Полиестер микрофибер. Поли исполнет. Димензии на близнаци. Ватенка : 68 инчи широк x 86 инчи долг. Шам : 20 инчи широк x 26 инчи долг, една декоративна перница 17x17 инчи. Димензии на целосна/кралица. Ватенка : ширина 86 инчи X 86 инчи долга, една декоративна перница 17x17 инчи машина што се пее. Отпорна на боја на боја. Комплетен сет.

Им се допаѓа и на купувачите..