• Ново
Табела за кафе Aukfa- модерна маса за домашен чај за дневна соба- бела врвна и златна нога
zoom_in

Табела за кафе Aukfa- модерна маса за домашен чај за дневна соба- бела врвна и златна нога

DEN 1488.00

Износ
check Во продавницата.

Ова е нашата прекрасна и практична маса за кафе, што е совршено за да ја облечете вашата дневна соба. Донесува модерен стил во вашата дневна соба и добро се меша со кој било декор на домот. Дизајнот на отворена полица додава дополнителен простор за складирање во вашата соба. А сепак, горниот дел од плочата за саќе, полицата за честички и металната рамка создаваат современ изглед и ја прават табелата издржлива. Погоден е за спална соба, дневна соба или соба за игра, можете да ја користите како маса за кафе, ТВ -штанд или крајна маса. Дали барате таква шик масичка за кафе? Само однесете го овој дом. Функција Исклучителен дизајн : Масичката за кафе носи шик стил во вашата дневна соба или семејна соба . Изложба : Оваа ставка е совршена за прикажување на украсни додатоци или за чување на далечински управувачи и списанија на 1 место. Област за складирање : Долна полица може да се користи за дополнителен простор за украсување или складирање. Чиста и грижа- прашина и избришете со сува крпа и ако е потребно, влажна крпа може да се користи ретко. Случајно ставање : Масичката за кафе е завршена од сите страни за разноврсна поставеност во вашата соба . шарм мат : мат златна боја со потресени акценти на жито од дрво донесуваат шарм и софистицираност во секоја просторија. Спецификации Име на производот : Табела Cooffe. Боја : златна метална нога, бела мермерна текстура. Материјал : Метална рамка, мермерна текстура од дрво. Вклучени тркала : Бр. Преклопување : Не. Полици Вклучени : Да. Број на полици : 1. Собрани димензии : (39,37 x 20.07 x 18.11) / (100 x 50,98 x 46) cm (L x W x H). Тежина на артикалот : 28,5 bs / 12.93 кг. Тежина на испорака : 29.1lbs / 13.2 кг. Димензии на кутијата : (40,94 x 22.04 x 4,7) / (103,99 x 55.98 x 11.94) cm (L X W X H). Пакетот вклучува : 1 x маса за кафе. Потребно е склопување на склопување : Дел треба собрание. Предложениот број на луѓе за склопување/инсталирање : 2. Потребно е собрание на возрасни : Да. Гаранција за гаранција : Да. Должина на гаранцијата : 3 месеци. Целосна или ограничена гаранција : ограничена.

Им се допаѓа и на купувачите..