• Ново
Правоаголна маса за кафе, бел и полиран месинг
zoom_in

Правоаголна маса за кафе, бел и полиран месинг

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Понекогаш, класичните материјали и боја можат да бидат дизајнирани со изглед што е модерно и иновативно. Оваа мермер и метална маса за кафе е совршено прилагодена за дневна соба во современ стил. Зачудувачки бел мермер врвот се комбинира со тркалезни метални нозе за изглед што сигурно ќе го задоволи. Секоја златна завршница нога е обликувана во три-проток дизајн кој едноставно се врти на главата. Добро се совпаѓа со брилијантен бел тросед или слично назначена крајна табела (и двете достапни одделно). Комплетот вклучува : Еден (1) маса за кафе Бело и полиран месинг се класичен луксузен комбинација Цврст мермер таблет железен бас во полиран месинг финиш има нозе за фиба за ретро гламур : бел и полиран месинг собрание Тип : КД склопување Потребно : Да.

Им се допаѓа и на купувачите..