• Ново
Масичка за кафе во Портланд
zoom_in

Масичка за кафе во Портланд

DEN 6719.84

Износ
check Во продавницата.

Современ минималист. Свежо ажурирање за дневната соба оваа тркалезна масичка за кафе издигнува модерен стил и шарм. Создадете прекрасен аранжман на цвеќиња, свеќи и книги за да ја покажете вашата личност или да организирате закуски и пијалоци за пријатели додека се забавуваат, можностите се бесконечни. Цврстиот метален фиока е поддржан од цврсти дрвени нозе за издржливост и карактер. Добијте го скандинавскиот стил што го сакате со масата за кафе во Портланд. Метал обложен во прав. Солидни дрвени нозе. Подготвени да соберат нозе.

Им се допаѓа и на купувачите..