• Ново
Најважни работи за домаќинства отворена масичка за кафе во орев
zoom_in

Најважни работи за домаќинства отворена масичка за кафе во орев

DEN 1248.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа масичка за кафе на домаќинството, орев масичка за кафе, нуди модерен минималистички дизајн, шик стил и практично складирање, сите во еден паметен пакет. Оваа маса за кафе има таблета и пониска полица поделена на три коцки за складирање на коцки. Со Cubbies, можете да ги чувате предметите на екранот или да ги чувате за лесен пристап. Секоја коцка мери 12,75 "H x 13.125 " W x 13.8 "D, со иста големина како и повеќето стандардни организатор на коцки, така што тие одговараат на канти или корпи дизајнирани за употреба со повеќето полици за коцка. Користете канти или корпи со коцки да го закопчи нередот и да ги одржуваме предметите организирани уредно, или да прикажувате предмети на отворено во секое куби. што може да придонесе за натрупан изглед. Оваа табела е совршена висина за употреба како масичка за кафе со повеќето други мебел, но со својот функционален дизајн и паметен, мал профил, може да се користи скоро каде било во домот. Користете ја како а Медиумска конзола или полица за складирање под прозорец или во подножјето на креветот. Бидејќи коцките се совршена големина за винил рекорди, табелата е совршена за чување и прикажување на записи, додека исто така се сместени рекордер на врвот. Оваа модерна маса за кафе е Направено од високо квалитетно инженерско дрво покриено во мазно и издржливо ламинат од зрно дрво. Инженерното дрво е издржливо додека сè уште е лесен, а ламинатната површина го олеснува избришувањето на чистата со влажна крпа. Рамката на табелата е изработена од обоен црн челик за додадена издржливост и чист изглед. Ова парче е лесно да се соберат, се подготвени да се соберат и координираат со други предмети во колекцијата на ореви од најважните домаќинства.

Им се допаѓа и на купувачите..